Hakkımızda

  Arkat Alüminyum, alüminyum kaplama ve işleme sektöründe, yurt içi ve yurtdışında bulunan müşterilerimize kaliteli hizmet vermek amacı ile; Emir ÇOKÇAĞLAYAN ve Murat BUYRUK tarafından 2014 yılında sanayi şehri Bursa’da kurulmuştur.

  Kurulduğu andan itibaren kaliteli hizmeti misyon edinen Arkat Alüminyum, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi doğrultusunda; müşteri taleplerini, kalite anlayışını sürekli kılarak istenilen kalitede ve istenilen zamanda karşılayıp müşteri memnuniyetini sağlamaktadır. Bu bağlamda çevresel mevzuatlara bağlı kalarak kalite yönetim sistemini sürekli iyileştirme politikası izlemektedir.

  Bursa NOSAB ve Kayapa’da bulunan tesislerimizde; Eloksal Kaplama, Solar Profil üretimi, Alüminyum profil üretimi ve satışı, alüminyum mekanik işleme hizmetleri, uzman ve tecrübeli kadromuz tarafından verilmektedir.

  Arkat Alüminyum, iş ortaklarının da katkılarıyla teknolojiye ayak uydurabilen aynı zamanda kaliteden ödün vermeden yenilikçi ve sürdürülebilir çözümler üretmeyi hedeflemektedir. Bu doğrultuda yüksek sorumluluk bilinciyle hareket eden Arkat Alüminyum odağını insan ve doğa kabul ederek; yaşanılabilir dünya için “Daha az tüketerek üretmek” bilinciyle sektöre yeni inovasyonlar kazandırmaktadır.
 

FABRİKA